Okładka %

Holy Game

ks. Sebastian Picur Julia Korzeniowska Piotr Lubaś Małgorzata Bęben Tomasz Hebda Wydawnictwo: Dom Wydawniczy "Rafael" s.c. Dział: Dla młodzieży Format: 140x200 Stron: 127 Oprawa: miękka ISBN: 9788367719513 INDEKS: RAF1289B59416
34,90 zł 32,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Autorska grupa młodych twórców pod wodzą jednego z najpopularniejszych tiktokowych influencerów - uwielbianego przez młodzież, docierającego ze swoimi postami do milionów odbiorców ks. Sebastiana Picura - napisała powieść HOLY GAME o młodzieży i dla młodzieży. Książka jest głęboko zakorzeniona w rzeczywistości współczesnego świata i ma wartościowe przesłanie.

Inez, zbuntowana nastolatka, pakuje się w poważne tarapaty... Wraz z grupą przyjaciół malują sprayem budynek – nową inwestycję jej ojca, który wpada z tego powodu w histerię. Życie dziewczyny powoli staje się niekończącą serią porażek. Z pomocą Inez przychodzi tajemniczy nieznajomy z sieci, który całkowicie odmienia jej życie. Czy nowy przyjaciel pomoże naprawić jej relacje z rodziną? Czy życie bohaterki na nowo zyska sens? Co łączy Inez z pierwszym beatyfikowanym millenialsem Carlem Acutisem?

Grasz w LoL-a lub inne gry? Często przesiadujesz na Discordzie? Godzinami skrolujesz TikToka? Interesujesz się sportem? A może zastanawiasz się też nad sensem wiary i próbujesz odnaleźć w życiu prawdziwe szczęście? Jeśli twoje odpowiedzi są twierdzące, to znak, że ta książka jest dla Ciebie!

Inne pozycje - ks. Sebastian Picur

Okładka %
ks. Sebastian Picur
49,90 zł 47,00 zł

Inne pozycje - Tomasz Hebda

Okładka %
Piotr Lubaś, Małgorzata Bęben, ks. Sebastian Picur, Tomasz Hebda, Julia Korzeniowska
34,90 zł 32,00 zł