Okładka

Żywot Świętego Józefa. Antologia

s. Maria Cecylia Baij OSB Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła Dział: Teologia Format: 120x180 Stron: 256 Oprawa: miękka ISBN: 9788381315272 INDEKS: PAW3770B60551
39,95 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Życie świętego Józefa
Jak dobrze znasz życie świętego Józefa? Poznaj lepiej jego życie, czytając “Żywot świętego Józefa” - książkę będącą zbiorem tekstów autorstwa benedyktyńskiej mniszki, sługi Bożej Marii Cecylii Baij. “Żywot” powstał na podstawie prywatnych objawień tej wielkiej mistyczki, w których cierpiący Chrystus włączał ją w swoją mękę.

Zgodnie z ewangelicznym zapisem Autorka przemierza życie św. Józefa, przedstawiając je zgodnie z ewangelicznym zapisem, dopełnionym o wyrastające z tradycyjnej pobożności wierzenia na temat narodzin i śmierci Świętego. Wybór został tak ułożony, aby przedstawiał życie świętego opiekuna Jezusa i jego zaangażowanie w historię zbawienia. Po każdym epizodzie następuje krótki komentarz, zawierający wyjaśnienie tekstu oraz wskazówki do medytacji.

Zachęta do modlitwy
Antologia została wzbogacona o dodatek, który słowami s. Marii Cecilli Baij zachęca do modlitwy za przyczyną św. Józefa.