Okładka

Pod dachem Ulmów

ks. Tadeusz Sikorski Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech Dział: Dla dzieci Seria: Rodzina Ulmów Format: 210x149 Stron: 16 Oprawa: miękka ISBN: 9788380652408 INDEKS: WOJ1276B60813
11,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Książeczka z kolorowanką dla dzieci

Przedstawienie całej dziewięcioosobowej rodziny.

Po dachem Ulmów

To krótka opowieść o tej niezwykłej rodzinie z małego domu na końcu wsi, która otworzyła serca i drzwi szukającym ratunku Żydom. Wiedzieli, że trzeba być w życiu jak Samarytanin z Biblii i byli. Byli też razem odważni i szczęśliwi. Mieli też swoje marzenia, radości i wspólne tajemnice. Każdy pod ich dachem miał też swoje nadzieje i ulubione kolory, których nie zamazała wojna. Wszyscy czekali na kolejną Wielkanoc Aż w końcu razem poszli do Nieba, by zobaczyć na własne oczy Jezusa Zmartwychwstałego i Jego chwałę.

16 stron poświęconych każdemu dziecku osobno oraz rodzicom. Wprowadzają nas w przestrzeń rodziny mocno opartej na wierze i zasadach z niej wynikających. Oczyma dzieci spoglądamy na rodziców, którzy są absolutnym autorytetem i punktem ich odniesienia. Kochająca się i szczęśliwa rodzina oraz szeroko rozumiana miłość oraz szacunek wobec każdego człowieka, to najważniejsze prawdy, które czytelnik zapamięta po spotkaniu z tą książeczką.

Pozostałe książki z tej serii