Okładka

Przyjdź, aby się wzmocnić

Objawienia o Sercu Pana Jezusa św. Mechtylda von Hackeborn Wydawnictwo: Wydawnictwo M Dział: Teologia Format: 130x190 Stron: 128 Oprawa: miękka ISBN: 9788380434226 INDEKS: WDM2060B60988
29,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Przyjdź, aby się wzmocnić. Objawienia o Sercu Pana Jezusa to książka ze świata mistyki i duchowości. Zawiera wybór pism Świętej Mechtyldy von Hackenborn. Córka barona von Hackeborn, mniszka, mistyczka i wizjonerka XIII wieku, została obdarzona szczególnymi łaskami, które pozwoliły jej rozmawiać z Chrystusem i przebywać w Jego Sercu. Jej objawienia, spisane przez współsiostry, są źródłem niezwykłej mocy i chwały Bożej.

Pięciotomowa Księga duchowej łaski św. Mechtyldy została uznana za zabytek piśmiennictwa średniowiecznego, ale przede wszystkim za źródło, z której czerpali wierni spragnieni Boga i Jego duchowej obecności. Jej przesłanie jest nadal aktualne i inspirujące dla dzisiejszego człowieka, często pogubionego i szukającego Boga po omacku. W jednej z audiencji środowych Papież Benedykt XVI podkreślił wartość przesłania nie tylko dla samej wizjonerki, ale dla nas wszystkich.

Dzięki tej książce poznasz mistyczną drogę Świętej Mechtyldy von Hackeborn i odkryjesz piękno kultu Najświętszego Serca Jezusowego. Jej modlitwy i objawienia są światłem dla wszystkich, którzy pragną wzmocnić swoją wiarę i zbliżyć się do Boga.

Przekonaj się sam, jak wielką moc i łaskę niesie Najświętsze Serce Jezusa!