Okładka

Osobowość plus dla małżeństw

Florence Littauer Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Logos Dział: Małżeństwo Format: 125x195 Stron: 256 Oprawa: miękka ISBN: 9788363488383 INDEKS: LOS0036B7779
51,99 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Czy zachowanie twojego współmałżonka nie przyprawia cię czasem o dreszcze?
Ona pragnie mieć więcej luzu.
On - więcej pomagać innym.
Dla niej piętnaście minut spóźnienia to wciąż punktualność.
Dla niego - przyjście na czas to już spóźnienie.

Oboje postępujecie i patrzycie na świat w różny sposób, co nie znaczy, że tylko jedno z was ma rację. Jako ekspert w dziedzinie zdrowia emocjonalnego i ludzkich charakterów, Florence Littauer wykazuje, że dzielące was różnice są po prostu wynikiem różnych typów waszych osobowości.
Osobowość plus dla małżeństw pomoże ci rozwiązać wiele konfliktów w waszym związku i docenić to, co niepowtarzalne w twoim partnerze i w tobie samym! Wykorzystując swoje sprawdzone zasady z Osobowości plus oraz wnikliwe przykłady z życia innych małżeństw, Littauer oferuje mężom i żonom:
test na określenie własnego typu osobowości przegląd dominujących cech charakterystycznych dla każdego typu osobowości sposoby rozwiązywania ostrych konfliktów między małżonkami wiedzę o tym, czego możesz się spodziewać, gdy poślubisz ten sam typ osobowośi, typ przeciwstawny lub typ dopełniający.
Nie obrażajcie się na dzielące was różnice, lecz próbujcie je zrozumieć i docenić. Pozwólcie sobie nawzajem być takimi, jakimi was stworzył Bóg, oraz wzajemnie się zachęcajcie, wykorzystując do tego Osobowość plus dla małżeństw.

Inne pozycje - Florence Littauer

Okładka
Florence Littauer
51,99 zł