Okładka

150 zaskakujących wydarzeń, opisanych w Biblii

Bernadette McCarver Snyder Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Werbistów VERBINUM Dział: Dla najmłodszych Format: 148x210 Stron: 148 Oprawa: miękka ISBN: 8371922248 INDEKS: VRB0090C7916
15,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Czy lubisz niespodzianki? Tajemnicze wiadomości? Opowiadania o potworach morskich? A co z ekscytującymi przygodami? Czy wiesz, gdzie możesz to wszystko znaleźć? W tej książce! Otwórz ją i przekonaj się sam, jakie zaskakujące wydarzenia są opisane w Biblii.
Myślałeś, że Biblia jest nudną księgą dla poważnych uczonych? W żadnym wypadku! Biblia jest księgą dla ciebie.
I tak jest też z tą książką! Otwórz ją i przeczytaj o czuwającym drzewie, o ludzie, którego ocaliły podarte buty i spleśniały chleb! Dowiedz się o Araracie, Areopagu, Tertullusie i Porcjuszu Festusie! Wybierz się w dalekie kraje. Poznaj dziwne zwyczaje. Spotkaj interesujących ludzi.
Jedna minuta wystarczy, żeby przeczytać krótki tekścik o jakimś zaskakującym wydarzeniu, opisanym w Biblii. A takich tekścików jest sto pięćdziesiąt. Weź do ręki swój porządek dnia. Zarezerwuj sobie każdego dnia trochę czasu na przeczytanie jednego tekściku, trochę czasu na zastanowienie się nad nim i trochę czasu na zajrzenie do Biblii.
Wypełnij swój dzień zaskakującymi wydarzeniami. Wypełnij swoją głowę inspirującymi myślami. Wypełnij swoje serce uśmiechem, niespodziankami i cudami. Nie zwlekaj. Rozpocznij już dziś.