Okładka

Twoje dziecko między 4 a 5 rokiem życia

Manoli Manso Blanca Jordán de Urríes Wydawnictwo: APOSTOLICUM - Wydawnictwo Ks. Pallotynów Dział: Wychowanie Seria: Budować Rodzinę Format: 122x190 Stron: 248 Oprawa: miękka ISBN: 8370314015 INDEKS: APO0287B16230
17,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Twoje dziecko między 4 a 5 rokiem życia to książka oparta na nowych metodach wychowawczych z zakresu wczesnej edukacji. Mówi otym, jak wykorzystywać w wchowaniu tzw. Okresy sensytywne, czyli okresy szczególnej wrażliwości, w których dziecko jest szczególnie podatne na rozwinięcie konkretnego nawyku czy umiejetności.

Omawiając okresy sensytywne, właściwedla tego wieku, autorki podają jednocześni proste i jasne przykłady konkretnych "planów działania", czyli scenariuszy pomocnych w osiąganiu określonych celów wychowawczych.

W tej książce znajdziecie różnego rodzaju rady i wskazówki pomocne w rozwijaniu u dziecka inteligencji i dobrych nawyków, w przekazywaniu mu wartości, na których będzie się opierać, gdy dorośnie. Książka mówi też o tym, jak pomóc dziecku być szczęśliwym, jak rozwijać jego osobowość, jaką postawę przyjąć wobec jego pytań, i jak współpracować z przedszkolem.

Inne pozycje - Blanca Jordán de Urríes

Okładka
Blanca Jordán de Urríes
21,00 zł
Okładka
Blanca Jordán de Urríes
19,00 zł