Powrót na poprzednią stronę

Powstań i zajaśnij - DVD

Powstań i zajaśnij - DVD

Alina Wieja, Estera Wieja, Jackie Harland

KOINONIA Ustroń 2009

INDEKS: KOI0087A23518

Cena: 38,00 zł

Konferencja dla kobiet Powstań i zajaśnij odbyła się 7 marca 2009 roku w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Organizatorem konferencji była Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja.

Tematy konferencji:

Wykład I: Alina Wieja – Dobre wybory w trudnościach. Wypełnianie swojego powołania.
Jesteśmy stworzone dla Bożej radości, by wypełnić Boże powołanie. Bóg pragnie z naszej strony dobrych wyborów, kroków wiary i zaufania, byśmy mogły być kobietami wpływu. On sam obiecuje nam potęgę swojej mocy i ochronę.

Wykład II: Jackie Harland – Kobieta biznesu. Otwarty dom, by nieść innym nadzieję.
Bóg ma przeznaczenie dla każdej kobiety. W tym celu obdarzył je szczególnymi talentami i darami. Oferuje przychylność i błogosławieństwo, o które musimy jednak zabiegać. Bóg oczekuje, byśmy pokazały, jak bardzo nam na tym zależy.

Wykład III: Estera Wieja – Odwaga.
Odkrywanie Bożych zleceń dla swojego pokolenia.
Stwórca ma dla kobiet przygotowane dobre i obfitujące życie. Chce przez kobiety dokonywać wielkich rzeczy. Warunkiem znaczącego wpływu i oddziaływania w tym świecie jest pełne zaufanie i posłuszeństwo Bogu, odwaga oraz zastosowanie Bożej prawdy, że siłą kobiety jest poddanie się właściwym autorytetom.

Wykład IV: Jackie Harland – Serce dla innych. Dzielenie się swoją wiarą.
Bóg chce, aby kobiety były zwiastunkami dobrej wieści. On sam daje do tego możliwości i sprzyjające okoliczności, by mogły zwiastować Jezusa i w Jego imieniu działać, okazywać miłość i pomoc.

Wykład V: Alina Wieja – Radość i mądrość. Wspieranie następnego pokolenia.
Skąd czerpać siłę do bycia kobietą według Bożego serca, wypełniającą swoje powołanie? Bóg chce dziś wzbudzić kobiety, które całym sercem będą Go szukać, a ich modlitwy będą poruszać Jego serce.
On pragnie, żeby kobiety powstały i zajaśniały Jego chwałą, w Jego mocy i mądrości.

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni

Alina Wieja

Estera Wieja

Jackie Harland