Okładka

Pokonać zniechęcenie

Od zniechęcenia do radości i nadziei Alina Wieja Wydawnictwo: Wydawnictwo Chrześcijańskiej Fundacji "Życie i Misja" - KOINONIA Dział: Społeczeństwo Format: 135x195 Stron: 168 Oprawa: miękka ISBN: 9788360124765 INDEKS: KOI0150B32039
25,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Każdy z nas nosi w sobie pragnienie cieszenia się życiem. Często stajemy w obliczu wyzwania: jak pokonywać trudności i problemy, które pojawiają się na naszej drodze, by nie utracić radości życia? Albo jak odzyskać radość i nadzieję, gdy ich zabraknie?

Nagromadzenie wielu różnych problemów i wyzwań sprawia, że miejsce radości coraz częściej wypełniają zmartwienia prowadzące do zniechęcenia. A zniechęcenie okrada nas nie tylko z radości życia, lecz i z siły oraz energii, potrzebnych, by skutecznie zmierzyć się z przeciwnościami. Pozbawia także nasz organizm naturalnych możliwości pokonywania chorób fizycznych, wirusów i bakterii.

Zniechęcenie jest jak gęsta mgła. Przestajemy widzieć otaczające nas piękno życia i tracimy orientację w stosunku do przyszłości. Zniechęcenie kradnie nasze marzenia, wiarę i nadzieję. Aby ruszyć w dalszą drogę, musimy wyjść z tej mgły.

Jak zatem pokonywać zniechęcenie w praktyczny sposób? Jak odzyskać utraconą radość i energię, by żyć pełnią życia? Na te pytania każdy powinien znać odpowiedzi oraz wiedzieć, jak działać, kiedy zniechęcenie na nas napiera.

Nie pozwól, by zniechęcenie okradło cię z tego, co w życiu najważniejsze.

Żyj pełnią radości każdego dnia!

Inne pozycje - Alina Wieja

59,00 zł
Okładka
Henryk Wieja, Alina Wieja
26,00 zł
Okładka
Alina Wieja
25,00 zł
25,00 zł
Okładka
Kazimierz Barczuk, Emanuel Machnicki, Alina Wieja
8,00 zł
14,90 zł