Powrót na poprzednią stronę

Aby działy się cuda

Aby działy się cuda

Bill Johnson

Wydawnictwo Dawida Wrocław 2011

ISBN EAN: 9788377520048 (ISBN: 978-837752-004-8)
format: 65x105, stron: 198, oprawa: miękka

INDEKS: WDA0005B31185

Cena: 32,90 zł

W jaki sposób możemy stać się narzędziem w Bożych rękach? Co sprawia, że Królestwo Boże się przybliża, że dzieją się znaki i cuda, jak wtedy, gdy Jezus chodził po ziemi?
W książce „Aby działy się cuda” Bill Johnson uświadamia nam, że i dzisiaj możemy żyć w ponadnaturalny sposób. Tak, jak pokazał nam to Jezus. Uzdrowienie, uwolnienie oraz znaki i cuda – to wszystko dziedziczą naśladowcy Jezusa Chrystusa.
Bóg pragnie, by poruszanie się w duchowej rzeczywistości i posłuszeństwo Duchowi Świętemu było tak realne w naszym życiu jak modlitwa, uwielbianie czy czytanie Jego Słowa. Książka w przejmujący sposób tłumaczy, co oznacza współpracować z Bogiem. To niezwykle inspirujący przewodnik dla każdego, kto pragnie widzieć, jak Boże Królestwo nawiedza ziemię.
Bill dzieli się tym, w jaki sposób możemy osobiście doświadczać potęgi Bożej chwały. By widzieć duchową rzeczywistość, musimy być uwolnieni od ograniczeń religijności. Dopiero wtedy nasze umysły mogą poddać się Bożej przemianie.
Radykalna miłość do Boga sprawia w nas głód przeżywania i doświadczania tego, kim Bóg jest. Ta książka pomaga nam odkrywać naturę Boga, wykraczającą poza to, co naturalne i poza nasze wyobrażenia.

Spis Rozdziałów

Rozdział 1 Przemień swój umysł
Rozdział 2 Miejsce zamieszkania Boga
Rozdział 3 Objawienie i zrozumienie
Rozdział 4 Zrozumienie to doświadczenie
Rozdział 5 Uczeń cudów
Rozdział 6 Wolność od poczucia winy i przebaczenie
Rozdział 7 Pamiętanie
Rozdział 8 Znoszenie niepewności < Br> Rozdział 9 Uczenie się od ciała
Rozdział 10 Marzenie z Bogiem
Rozdział 11 Dziedziczenie nadprzyrodzonego

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

Bill Johnson