Okładka

Gdzie jest Bóg, gdy cierpimy

Lynn Gardner Wydawnictwo: Chrześcijański Instytut Biblijny Dział: Protestantyzm Format: 147x210 Stron: 430 Oprawa: miękka ISBN: 9788388252471 INDEKS: CHI0037B31202
35,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Trzeba odpowiedzieć na poważne pytania.
,,Modliliśmy się o ich bezpieczeństwo, dlaczego więc Bóg nie odpowiedział na nasze modlitwy i nasi bliscy zginęli w wypadku samochodowym?". ,,Czemu mam cierpieć, skoro całe życie służyłem Bogu?".,, Jeśli Bóg stworzył świat i jest dobry i suwerenny, czy nie jest odpowiedzialny za zło obecne w świecie?". ,,Dlaczego Biblia mówi, żebyśmy się radowali w czasie prób?". ,, Co mam odpowiedzieć ludziom odrzucającym Boga z powodu zła i cierpienia istniejącego dookoła nich?".
Problem zła i cierpienia jest stary i bardzo złożony.
Książka ta ma na celu pomóc wierzącym w zrozumieniu i odpowiednim podejściu do cierpienia w ich własnym życiu, które umożliwi im przetrwać je i wynieść z niego korzyści. Drugim celem jest dostarczenie wskazówek i przemyśleń na temat cierpienia osobom, które pomagają cierpiącym. Książka ta pomoże kościlenym liderom (pastorom, starszym, diakonom, nauczycielom i doradcom) w głoszeniu kazań, nauczaniu i służbie cierpiącym.

Inne pozycje - Lynn Gardner

19,00 zł