Okładka

Masz nową szansę

Jak dokonywać dobrych wyborów i pozbierać się po tych złych Richie Hughes Wydawnictwo: Wydawnictwo Chrześcijańskiej Fundacji "Życie i Misja" - KOINONIA Dział: Protestantyzm Format: 140x210 Stron: 176 Oprawa: miękka ISBN: 9788360124772 INDEKS: KOI0155B32923
21,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Jak dokonywać właściwych wyborów?
Jak podejmować dobre decyzje, które zaprowadzą nas do celu?
Jak pozbierać się po złych wyborach i wkroczyć na właściwą ścieżkę?

Każdego dnia podejmujesz wiele wyborów. Jedne wydają się drobne, niewiele znaczące, inne – bardzo ważne, przełomowe. Żaden wybór nie jest wolny od konsekwencji, każdy niesie w sobie potencjał zmiany twojego życia – na lepsze lub na gorsze. A te wybory, stojące na naszej drodze jeden po drugim, będą miały wpływ na jakość naszego życia.

Podejmujemy decyzje, a w konsekwencji naszych wyborów zbieramy to, co zasialiśmy.

Wszyscy musimy wybierać, komu będziemy służyć, jakim rzeczom pozwalamy wpływać na nasze wybory i czy postawimy Boga na pierwszym miejscu. Droga do prawdziwego sukcesu jest dla nas wszystkich taka sama – naśladowanie Chrystusa! Być może nie jesteśmy w stanie zmierzyć naszego sukcesu wielkością naszego konta w banku czy ilością rzeczy materialnych, jakie posiadamy, ale nie takie są podstawy Bożej ekonomii. W Liście do Rzymian 14,17 czytamy, że Królestwo Boże to sprawiedliwość, pokój i radość w Duchu Świętym. I to jest prawdziwe życie.

"Ta książka jest niczym przewodnik i instrukcja w procesie podejmowania mądrych decyzji." Henryk Wieja