Okładka

Kto jadł obiad z Abrahamem

Asher Intrater Wydawnictwo: Wydawnictwo Chrześcijańskiej Fundacji "Życie i Misja" - KOINONIA Dział: Protestantyzm Format: 135x205 Stron: 272 Oprawa: miękka ISBN: 9788360124833 INDEKS: KOI0159B34171
26,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

ODKRYJ, KIM JEST TAJEMNICZA POSTAĆ, KTÓRA SPOTYKA SIĘ Z BOHATERAMI WIARY. W wielu miejscach Pisma Świętego jest mowa o pewnej postaci. Dowiedz się kim ona jest!!!

W wielu miejscach Pisma Świętego jest mowa o pewnej postaci. Aby zrozumieć, kim jest ta postać, musimy zmierzyć się z naszym dotychczasowym sposobem pojmowania Boga i Jezusa Mesjasza.

Dostrzeżenie związku pomiędzy Aniołem Pana w Starym Testamencie i postacią Jezusa, Jeszuy Mesjasza, w Nowym Testamencie jest wyzwaniem zarówno dla chrześcijańskiego, jak i dla żydowskiego światopoglądu. Książka ta ma za zadanie pobudzić do namysłu i zbudować most łączący żydowskie i chrześcijańskie zrozumienie Biblii.

Głównym jej celem jest przedstawienie tego, w jaki sposób Bóg objawia się w Piśmie Świętym oraz jak opisana jest w nich natura Jezusa Chrystusa. Odkrycie tej prawdy jest dla nas priorytetem.

Zadaniem tej książki jest także:
Głębsze poznanie żydowskich korzeni wiary chrześcijańskiej.
Ukazanie tego, w jaki sposób Jeszua (Jezus) Mesjasz został przedstawiony już w Pismach Starego Testamentu.
Wykazanie, że Biblia jest spójna od początku do końca.

Inne pozycje - Asher Intrater

Okładka
Kazimierz Barczuk, Asher Intrater, Henryk Wieja, Tomasz Bogowski
8,00 zł