Okładka

Modlitwa, słowo mistrza

Przesłanie św. Jana do Krzyża Maksymiliano Herráiz OCD Wydawnictwo: Wydawnictwo OO. Karmelitów Bosych Dział: Duchowy wzrost Format: 205x145 Stron: 138 Oprawa: miękka ISBN: 9788376042732 INDEKS: KAR0457B37453
29,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

„Modlitwa jest darem Boga udzielonym wszystkim bez wyjątku. Jest wymaganiem wiary, którą równocześnie żywi. To właśnie wiara staje się osobistą relacją, modlitwą. Modlitwa jest zatem miłosnym poznaniem, czyli doświadczeniem, które rodzi się z miłości i pozwala jej wzrastać. Doktor Mistyczny mówi nam w pierwszym rzędzie, że Bóg «patrzy jedynie na wiarę tego, kto się modli». Następnie radzi modlącej się osobie, by «nie zabierała ze sobą na modlitwę żadnego innego oparcia, jak tylko wiarę, nadzieję i miłość».

Książka, którą trzymasz w ręce, Przyjacielu, jest małym przewodnikiem, który ma ci pomóc wejść wraz ze św. Janem od Krzyża w głęboką relację z Bogiem. To on będzie do ciebie mówił, chcąc obudzić i umocnić w tobie świadomość Boga, który cię zamieszkuje i zaprasza do bardzo intymnej relacji ze sobą; do przyjaźni i życia z Nim samym”.

Inne pozycje - Maksymiliano Herráiz OCD

26,00 zł