Okładka

Znaki i cuda w służbie Marii B. Woodworth-Etter

Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion Dział: Protestantyzm Format: 135 x 205 Stron: 232 Oprawa: miękka ISBN: 9788379781461 INDEKS: COM0198B42632
34,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Znaki i cuda które przez 40 lat czynił Bóg w służbie Marii B. Woodworth-Etter

Niniejsza książka jest kontynuacją wydanej już w języku polskim pozycji pt. Życie i doświadczenia Marii B. Woodworth (Compassion, 2017).

Warto sięgnąć po tę pozycję przed przeczytaniem Znaków i cudów, gdyż żadna z opisanych tutaj rzeczy nie wydarzyłaby się, gdyby Maria nie przeszła drogi, jaką opisuje w swojej pierwszej książce – trudnej drogi pionierki, która przecierała szlaki dla wielu sobie współczesnych jak i znacznie później urodzonych kobiet, które Bóg postanowił powołać do służby. To tam pokazuje z jakimi trudnościami i przeciwnościami ze strony losu i ludzi musiała się zmierzyć. Tam poznajemy cenę, jaką musiała zapłacić, by stanąć w miejscu, gdzie Duch Święty mógł w potężny sposób przez nią przepływać – ludzie na jej spotkaniach doświadczali różnorodnych, nadprzyrodzonych manifestacji Ducha, a ci, o których się modliła, byli uzdrawiani, uwalniani i inspirowani do służby. Przeciwnicy, którzy przychodzili na spotkania, by jej służbę zdyskredytować, nawracali się a potem sami zaczynali głosić Słowo. Ludzie byli chrzczeni Duchem ze znakiem mówienia innymi językami, doświadczali wizji, transów, czy jak nazywają to zjawisko niektóre polskie tłumaczenia Biblii – zachwycenia, i padali pod mocą Bożą, czasem trwając w tym stanie wiele godzin, a nawet dni. Co więcej, te nadprzyrodzone przejawy działania Ducha Świętego zawsze przynosiły owoc w postaci nawrócenia, ponownego powierzenia życia Bogu, uświęcenia lub powołania do służby. Służba Marii trwała przez ponad cztery dekady, a Bóg niezmiennie się do niej przyznawał, jednak to wszystko nie miałoby miejsca, gdyby nie zapłaciła ceny, o jakiej czytamy w jej pierwszej książce.