Powrót na poprzednią stronę

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego. Komplet

Bestsellery ks. Jana Kaczkowskiego. Komplet

Joanna Podsadecka, ks. Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

Wydawnictwo WAM Kraków 2018

ISBN EAN: 9788327713698 (ISBN: 978-83-277-1369-8)
format: 155x210, stron: 720, oprawa: twarda

INDEKS: WAM4543B50311

Promocja: 102,70 zł 89,99 zł

Trzy bestsellerowe książki księdza Jana Kaczkowskiego, który był inspiracją dla milionów ludzi. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę. Ludzie pokochali go za wyrozumiałość dla słabości drugiego człowieka, wierność sobie, błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Oto spuścizna księdza Jana.

Życie na pełnej petardzie
W inspirującej rozmowie z Piotrem Żyłką ksiądz Jan zdradził źródła swojej niesamowitej energii i nieskończonych pokładów optymizmu. O swoim życiu i polskim Kościele mówił z odwagą i dystansem osoby, która pokonała własny strach.

Grunt pod nogami
To osobista opowieść księdza Jana o wierze i o Bogu. Jej przekaz dodaje siły do życia: grunt to twardo stąpać po ziemi i nie przestawać patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać - zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż Ci się wydaje.

Dasz radę
Wraz z Joanną Podsadecką i portalem Deon.pl ksiądz Jan zaprosił do rozmowy swoich Czytelników. Na bardzo osobiste pytania odpowiadał szczerze aż do bólu. Książka powstawała w ostatnich tygodniach jego życia.

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni

Joanna Podsadecka

ks. Jan Kaczkowski

Piotr Żyłka