Okładka

Negocjacje

Jerzy Stelmach Bartosz Brożek Wydawnictwo: Copernicus center press Dział: Społeczeństwo Format: 140x215 Stron: 217 Oprawa: miękka ISBN: 9788378863854 INDEKS: CCP0148B50722
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Czy istnieje niezawodna metoda negocjowania? Jakie są teoretyczne podstawy negocjacji? Jakie negocjacyjne mity utrudniają nam rozstrzyganie sporów? Jak negocjować w sposób słuszny, skuteczny, czy ekonomicznie efektywny?

W Negocjacjach Jerzy Stelmach i Bartosz Brożek pokazują, jakimi narzędziami możemy posługiwać się przy rozwiązywaniu sporów. Przedstawiają trzy modele negocjowania – argumentacyjny, topiczno-retoryczny i ekonomiczny. Odwołują się one do różnych kryteriów negocjowania – słuszności, skuteczności i efektywności ekonomicznej – a każdy z nich może być zarówno stosowany samodzielnie, jak i wspólnie. W książce znajdziemy też krytyczną analizę najpopularniejszych dziś metod negocjowania, zarys logiki negocjacji, obronę erystyki negocjacyjnej i uwagi na temat psychologii negocjacji.

Uczestnicy niezliczonych seminariów i warsztatów poświęconych negocjacjom, wierzą i za to płacą, że po jedno- czy dwudniowym kursie opanują metodę, która w przyszłości zagwarantuje im negocjacyjne sukcesy. Jest to oczywista bzdura. Zamiast bowiem przyjąć racjonalne założenie, że można uczyć się pewnych elementów sztuki argumentowania i negocjowania, czyli przyjąć, że można opanować niektóre sposoby, techniki i strategie negocjacyjne zwiększające szansę na wygraną lub chociażby na nieco lepsze, bardziej sprawiedliwe, skuteczne lub ekonomicznie efektywne rozstrzygnięcie sporu, wolimy wierzyć w istnienie idealnej – zawsze wygrywającej – metody negocjacyjnej; metody, której oczywiście nie ma.

Inne pozycje - Bartosz Brożek

Okładka
Bartosz Brożek, Mateusz Hohol
34,90 zł
19,90 zł
Okładka
Bartosz Brożek
39,90 zł
Okładka
Bartosz Brożek
34,90 zł
Okładka
Bartosz Brożek, Mateusz Hohol
19,90 zł
39,90 zł
Okładka
Bartosz Brożek, Mateusz Hohol
29,90 zł
149,90 zł
50,00 zł

Inne pozycje - Jerzy Stelmach

Okładka
Bartosz Brożek, Jerzy Stelmach
39,90 zł