Okładka

Święta Rito, skuteczna odrędowniczko

Litania i modlitwy zawierzenia (modlitewnik+ tekturka z medalikiem św. Rity) Hubert Wołącewicz Wydawnictwo: JEDNOŚĆ Dział: Święci Format: 75 x 115 Stron: 16 Oprawa: miękka ISBN: 9788381441537 INDEKS: JED2086B50973
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Bądź pozdrowiona, chwalebna Święta Rito. Ty, która teraz jesteś w niebie wraz z Panem naszym, Jezusem Chrystusem. Proszę cię gorąco, byś raczyła o mnie pamiętać. Wyjednaj mi u Boga tę łaskę, bym swoje doczesne sprawy zawsze wypełniał/-a ku chwale Bożej i ku pożytkowi mojej duszy. Niech pragnienie nieba pobudza mnie do lepszego życia. Obym mógł zasłużyć modlitwą, pracą, cierpieniem i uczynkami miłości na radość oglądania Boga w Jego domu.

„Symbolem kultu św. Rity na całym świecie stała się róża. Drodzy czciciele św. Rity, ofiaruje ona swoją różę każdemu z was: przyjmując ją duchowo starajcie się żyć jako świadkowie nadziei, która nigdy nie zawodzi, i jako głosiciele życia, które zwycięża śmierć”

św. Jan Paweł II

Odbiorcy

– wszyscy starający się o własne zbawienie

– szukający skutecznego orędownictwa świętych

– pragnący zrobić komuś miłą niespodziankę

Dlaczego warto przeczytać tę książkę

Modlitewnik ten jest okazją, aby naśladując tęsknotę św. Rity za królestwem niebieskim, czujnie, z całego serca i z całej duszy zabiegać o zbawienie własne i innych osób. Czytelnik znajdzie w nim modlitwy zawierzenia Bożej opatrzności w sprawach trudnych i po ludzku beznadziejnych. To okazja pocieszenia, nabrania otuchy, ufności i radości, których źródłem jest łaska płynąca od Ducha Świętego.

Inne pozycje - Hubert Wołącewicz

Okładka
Hubert Wołącewicz
11,00 zł
Okładka
Hubert Wołącewicz
11,00 zł
34,00 zł
Okładka
Hubert Wołącewicz
14,00 zł