Okładka

Historia zbawienia. Nasza historia

Jose H.Prado Flores Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech Dział: Ewangelizacja Format: 135x210 Stron: 168 Oprawa: miękka ISBN: 9788380652088 INDEKS: WOJ1156B51806
22,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

"Historia zbawienia to zalążek, zapowiedź i obietnica tego, do czego Bóg powołał każdego z nas: do bycia przemienionym w Chrystusie" (ze Wstępu)

O czym opowiada historia zbawienia? To pytanie, na które jako chrześcijanie powinniśmy sobie odpowiedzieć, by zrozumieć, gdzie jesteśmy i co nas czeka. Tutaj pomocne będzie dla nas słowo charyzmatycznego ewangelizatora José H. Prado Floresa. Autor nie ma wątpliwości: historia zbawienia jest NASZĽ historią, wszystkich razem i każdego z osobna. To kręgosłup Biblii i zarazem złota nić spajająca wydarzenia od zarania dziejów.

Bóg pragnie, byśmy byli zbawieni - i zbawia nas mimo naszej niedoskonałości. Miłosierny Stwórca działa za pośrednictwem ludzi takich jak my - słabych, nieidealnych, doświadczających na przemian zwycięstw i porażek. Historia zbawienia przekracza ludzkie pojęcie, ale prowadzi do ostatecznego spełnienia i przemienienia w Chrystusie.

Inne pozycje - Jose H.Prado Flores

Okładka
Jose H.Prado Flores
15,00 zł
Okładka
Jose H.Prado Flores, Ângela M. Chineze
20,00 zł
Okładka
Jose H.Prado Flores, o. Emilien Tardif MSC
14,00 zł