Okładka %

Niezła zabawa. Jak z humorem stawić czoła wyzwaniom rodzicielstwa

Betsy Kerekes Wydawnictwo: Redakcja "eSPe" Dział: Rodzina Format: 140x200 Stron: 124 Oprawa: miękka ISBN: 9788382010275 INDEKS: ESP1065B53808
34,90 zł 33,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 33,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Twoje dziecko właśnie przejechało czerwonym markerem po białej sofie, rozsypało mąkę po całej kuchni, a potem usypało wielką stertę ze wszystkich puzzli, które masz w domu. Brzmi znajomo? Jak zachować spokój i cierpliwość w takich sytuacjach? Jak nie tracić kontroli nad swoimi reakcjami i nadal być opanowanym?
Betsy Kerekes, doświadczona mama, przeżyła wiele sytuacji tego kalibru i ma odpowiedzi na te pytania! Lekko i z humorem pisze o wyzwaniach, z jakimi mierzą się współcześni rodzice. W swojej książce dzieli się praktycznymi narzędziami, które pozwolą ci stać się bardziej szczęśliwym i spełnionym rodzicem. Nie wtedy, gdy wreszcie skończą się wszystkie problemy twoich nastolatków. Nie w odległej przyszłości, gdy dzieci wyfruną z gniazda i założą własne rodziny. Tu i teraz. Może nawet dzisiaj?
To nie jest poradnik z cyklu: „Otwierasz i już po pierwszych 10 stronach czujesz, że nigdy nie będziesz tak dobrym rodzicem jak autor”. Ta książka nie wpędzi cię w poczucie winy z powodu kolejnej rodzicielskiej gafy, którą właśnie popełniono w twoim domu. Zaserwuje ci za to dużą porcję humoru i rozrywki, od której nie będziesz mógł się oderwać!

Inne pozycje - Betsy Kerekes

Okładka
Jennifer Roback Morse, Betsy Kerekes
27,90 zł