Okładka

System od Lenina do Putina

Rafał Otoka-Frąckiewicz Grzegorz Braun Wydawnictwo: FRONDA Sp. z o.o. Dział: Historia ogólna Stron: 524 Oprawa: miękka ISBN: 9788380795426 INDEKS: FRO0474B54077
55,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Na czym polega skuteczność rosyjskiej propagandy?

Jak to możliwe, że przez ostatnie sto lat Rosja trzyma w emocjonalnym szachu wielokrotnie silniejszy od niej pod każdym względem Zachód?

• O co tak naprawdę? chodziło w „konflikcie kubańskim”?

Czy faktycznie oś sporu leżała pomiędzy USA a komunistyczną Rosją? Wiele wskazuje na to, że był to również konflikt wewnętrzny Sowietów, w którym organy bezpieczeństwa walczyły z wojskiem o władze? Nad Imperium.

• Czy Ronald Reagan zajął się sprawa polska w trosce o wolność Europy Wschodniej? A może jego radykalna polityka wobec Sowietów była odpowiedzią na zwrot Kremla, który porzucił ekspansję na Zachód, na rzecz budowy struktur dających panowanie nad Azją?

• Czy operacja „Trust” z roku 1921 – polegająca na tworzeniu fikcyjnych organizacji antysowieckich, by spacyfikować rosyjską „białą” emigrację na Zachodzie była „matką wszystkich prowokacji”? Czy stała się poligonem doświadczalnym kolejnych transformacji aż do czasów współczesnych?

Inne pozycje - Grzegorz Braun

Okładka
Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz
55,00 zł
20,00 zł
Okładka
Grzegorz Braun
49,90 zł

Inne pozycje - Rafał Otoka-Frąckiewicz

Okładka
Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz
55,00 zł
Okładka
Grzegorz Braun, Rafał Otoka-Frąckiewicz
55,00 zł