Okładka

Od traumy do zaufania

Droga do prawdziwej tożsamości Nancy McCready Wydawnictwo: Szaron Dział: Protestantyzm Format: 135x205 Stron: 208 Oprawa: miękka ISBN: 9788382470499 INDEKS: SZA0356B57416
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Czy nadal nosisz w sobie urazę, której nie możesz się pozbyć, jakkolwiek byś się nie starał? Może to być spowodowane faktem, że nie jesteś przeznaczony do noszenia na barkach ciężaru całego swojego życia. Nic więc dziwnego, że czujesz, jakbyś był pod nieustanną presją.

W książce, którą trzymasz w ręku, Nancy opowiada o swojej przemianie i uwolnieniu, nie tylko od przerażającej głębi bólu i traumy, ale także od głębokiego grzechu niezależności.

Jej historia odkupienia przez Boga jest siłą napędową dla organizacji Nancy McCready Ministries (NMM), która skupia się na powrocie do biblijnego uczniostwa – jak kształtować i przygotowywać ludzi w duchu na spotkanie z Panem i na właściwe funkcjonowanie w czasach, w jakich dane jest nam żyć. To intensywne przygotowanie i wolność mogą być osiągnięte tylko dzięki dokończonemu dziełu Jezusa Chrystusa na Krzyżu.