Okładka

Biblijni wędrowcy. Rodzinna gra planszowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Pasterz Grzegorz Chodak Dział: Gry i zabawy - książki Format: 315x235 INDEKS: PAS0048C57661
139,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Religijna planszówka, w której wszyscy gracze stają się wędrowcami i podczas wspólnej, wesołej zabawy, przemierzają biblijną krainę.

Wędrowcy odkrywają wydarzenia ze Starego i Nowego Testamentu, a wraz z nimi ciekawe, często zaskakujące zadania. Teksty na kartach tej gry ułożone są w taki sposób, aby równocześnie nawiązywać do Biblii, jak i do codziennego życia grających: talentów, które otrzymali, kreatywnych pomysłów, ciekawych pasji, wielkich, ważnych wydarzeń, a także codziennych spraw, które na pozór mogą wydawać się błahe.

"Biblijni Wędrowcy" doskonale pokazują, że Biblia jest fascynująca i zawsze aktualna.

Gra uczy współpracy. Nie ma tu rywalizacji i oceniania, nie ma przegranych. Po biblijnej krainie wędrują wszyscy razem. Bawić się mogą nawet trzylatki, a każdy, nawet stuletni gracz, może poczuć się jak dziecko.

Gra daje możliwość, aby zaprezentować swoje talenty, cieszyć się nimi i poczuć wdzięczność za otrzymane dary.

Celem gry jest również lepsze poznanie siebie nawzajem. Gra uczy komunikacji. Odpowiadając na pytania dzielicie się swoimi spostrzeżeniami, pomysłami i marzeniami, a słuchając bliskich, możecie dowiedzieć się o nich wielu interesujących rzeczy.

"Biblijni Wędrowcy" zgromadzą bliskich przy wspólnym stole i zapewnią im dobry, twórczy czas spędzony razem. Będzie interesująco, zabawnie i bardzo rodzinnie.

Wspaniały prezent z okazji I Komunii Świętej.

Liczba graczy: 3 - 12
Wiek: 3+

Zawartość pudełka:
dwie plansze
180 kart
pudełeczko na karty
drewniany pionek główny
6 drewnianych pionków gwiazdek
instrukcja