Okładka %

Obdarowani. Jak żyć na co dzień darami Ducha Świętego

ks. Andrzej Nackowski Wydawnictwo: Redakcja "eSPe" Dział: Poradniki Oprawa: miękka INDEKS: ESP1168B58709
29,90 zł 28,50 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,50 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Gdy nie wiesz, jak postąpić, policz do siedmiu!

Patrzysz, a nie widzisz. Wiesz, a nie rozumiesz. Musisz wybrać, a nie umiesz. Chcesz działać, a się boisz. Widzisz, a nie dostrzegasz. Doświadczasz, a nie doceniasz. Kochasz, a krzywdzisz. To siedem sytuacji, w których pewnie odnajduje się każdy z nas.

To także siedem przykładów, kiedy zapominamy o darach Ducha Świętego. O tym, czym są owe dary oraz jak mądrze i odpowiedzialnie z nich korzystać podpowiada w swojej najnowszej książce ksiądz Andrzej Nackowski. Autor nie tylko rozkłada siedem darów Ducha Świętego na czynniki pierwsze, lecz także przypomina, jak bardzo zostaliśmy przez Boga obdarowani. Bo tam, gdzie działa Duch Święty, jest dobre życie, są i radość, i odwaga. Jest człowiek mądry, odpowiedzialny, świadomy, silny, oświecony, pokorny i wrażliwy – prawdziwe szczęśliwy.

Obdarowni to wyjątkowy zeszyt ćwiczeń, który pomaga zanurzyć się w tajemnice Boga i Jego darów. Każdy rozdział książki to zaproszenie do rozważań na temat poszczególnego daru Ducha Świętego i medytacji, które pomagają przeżywać ten dar. Za sprawą tej książki i, rzecz jasna, dzięki darom Ducha Świętego:

• dostrzeżesz piękno wokół siebie,
• unikniesz pułapki własnego osądu,
• nauczysz się dokonywać właściwego wyboru,
• zaufasz Bogu w przeciwnościach,
• odkryjesz Boga w codziennym życiu,
• zrozumiesz, jak ważna jest wdzięczność,
• będziesz pielęgnować cnotę pokory.

Inne pozycje - ks. Andrzej Nackowski

22,90 zł 19,99 zł