Okładka

Płomień pasji

Jak rozpalić w sobie radość, twórczość i zaangażowanie o. Wojciech Jędrzejewski OP Wydawnictwo: Wydawnictwo RTCK Dział: Duchowy wzrost Format: 140x205 Stron: 140 Oprawa: miękka ISBN: 9788367290616 INDEKS: RTC0113B59566
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Jak rozpalić w sobie radość, twórczość i zaangażowanie

„Znasz to uczucie, gdy budzisz się rano i nie czujesz w sobie żadnego wewnętrznego ognia, który mógłbyś nazwać pasją? Ja znam. Bywały w moim życiu całe takie miesiące, a może nawet i lata”.
Jeśli czujesz się wypalony i z nostalgią wspominasz czasy, gdy Twoje serce rozgrzewał żar zaangażowania... – wiedz, że ta historia nie musi się tak skończyć. A jeśli nigdy nie doświadczyłeś życia pełnego pasji – dla Ciebie też jest dobra nowina: pośrodku ludzkich dziejów pali się Ogień, do którego w każdej chwili możesz podejść, by zapalić swoją pochodnię.
• Dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć w sobie na nowo pasję i zapał • Dla wypalonych, „letnich”, „oziębłych”, nieszczęśliwych, którzy chcą poczuć „ogień” i radość prawdziwego zaangażowania • Dla tych, którzy nie odnaleźli jeszcze swojej życiowej drogi i chcieliby się dowiedzieć, jakie jest ich życiowe powołanie • Dla pogubionych życiowo, uwikłanych w nałogi, których coś wewnętrznie „gryzie” i dusi, a którzy chcieliby odzyskać wolność i naprawić zniszczone relacje • Dla szukających w życiu światła, celu, sensu; dla tych, którzy z różnych powodów boją się angażować • Dla tych, którzy we współpracy z Bożą łaską i Bożym słowem, chcą znaleźć odpowiedzi na kluczowe pytania: Po co się angażować? W co się zaangażować? Z kim się zaangażować? • Dla tych, którzy oczekują od życia czegoś więcej niż tylko życie z dnia na dzień, od weekendu do weekendu.

Inne pozycje - o. Wojciech Jędrzejewski OP

Okładka %
Tomasz Grabowski OP, o. Wojciech Jędrzejewski OP, Tomasz Nowak OP, Piotr Oleś OP
19,90 zł 18,50 zł
Okładka %
Tomasz Grabowski OP, o. Wojciech Jędrzejewski OP, Tomasz Nowak OP, Szymon Popławski OP
19,90 zł 18,95 zł
Okładka %
o. Wojciech Jędrzejewski OP
9,50 zł 8,99 zł
Okładka
o. Wojciech Jędrzejewski OP
21,00 zł
Okładka
o. Wojciech Jędrzejewski OP
10,00 zł
Okładka %
o. Wojciech Jędrzejewski OP
15,00 zł 13,99 zł
Okładka
o. Wojciech Jędrzejewski OP
27,90 zł