Okładka %

Chłopak z Pragi. Autobiografia

Ks. Bogusław Kowalski w rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską Katarzyna Szkarpetowska ks. Bogusław Kowalski Wydawnictwo: Wydawnictwo Esprit Dział: Wywiady Format: 130 x 200 Stron: 296 Oprawa: miękka ISBN: 9788367925686 INDEKS: EST1282B60731
54,90 zł 49,99 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Czym podbił serca wiernych? Jak to się stało, że podobno miał zamieszkać w ... Zurychu, a jego pierwszym zadaniem miało być godzenie kibiców Realu Madryt i FC Barcelony? Co usłyszałby kibic Polonii, który przyszedłby do niego – zagorzałego kibica warszawskiej Legii – do spowiedzi?

Ksiądz Bogusław Kowalski, ksiądz Boguś– bo tak jest najczęściej nazywany przez wiernych i parafian – w błyskawicznym tempie zdobywa sympatię ludzi. Jak to robi? Ten kapłan troszczy się o nich, nie grając „fajnego księdza”. Z wyjątkową wrażliwością dzieli ich radości i smutki, jest po prostu człowiekiem, z którym chce się przebywać, bo nikogo nie udaje.

W tej poruszającej i pełnej humoru rozmowie z Katarzyną Szkarpetowską, dziennikarką i autorką, dzieli się swoją codziennością, wspomnieniami z dzieciństwa, a w szczególności historią swojej przyjaźni z ks. Piotrem Pawlukiewiczem, oraz drogą, którą przeszedł do powołania. Jeśli chcesz odpocząć od pogoni za idealnym życiem wykreowanym przez media, szukasz autentyczności i normalności, w tej historii znajdziesz to wszystko, a nawet jeszcze więcej.

Inne pozycje - ks. Bogusław Kowalski

Okładka
ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Bogusław Kowalski
39,90 zł

Inne pozycje - Katarzyna Szkarpetowska

Okładka %
ks. Bogusław Kowalski, Katarzyna Szkarpetowska
54,90 zł 49,99 zł
Okładka
Katarzyna Szkarpetowska, Przemek KAWA Kawecki SDB
27,50 zł