Okładka

Ewangelia Mateusza

Wydawnictwo: Wydawnictwo Święty Wojciech Dział: Opracowania (komentarze biblijne) Stron: 200 Oprawa: miękka ISBN: 9788380656123 INDEKS: WOJ1278B60880
15,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Broszurowe, podręczne wydanie Ewangelii Mateusza z infografikami, w najlepszym przekładzie z języka greckiego, pod redakcją ks. Mariana Wolniewicza.

Ewangelia Marka zawiera:

- opracowane przed ks. dr Wojciecha Wasiaka wstępy: Wstęp do Ewangelii synoptycznych oraz Wstęp do Ewangelii według Mateusza
- Ewangelia opatrzona starannie opracowanymi przypisami,
- zaktualizowany przekład, zrozumiały język.
Dlaczego warto kupić tę książkę?

Nowatorskie, oryginalne dzieło - EWANGELIA MARKA w nowej odsłonie!

2 nowe, aktualne wstępy opracowane przez eksperta biblistę.

Ewangelia Mateusza wzbogacona została o 14 autorskich infografik, które rozmieszczone w tekście pozwalają czytelnikowi na lepsze zrozumienie treści Ewangelii.

Dodatkowo publikacja zawiera dodatek specjalny, w którym czytelnik znajdzie jeszcze wiecej ciekawostek z życia Jezusa przedstawionych w formie ciekawych infografik.

Dodatek zawiera następujące infografiki:

- Schemat Eucharystii
- Hymn o Miłości
- Gdzie głosił Jezus?
- O wierze
Odświeżone, oryginalne treści.

Korekta tekstu, modyfikacja językowych anachronizmów.

Publikacji pozwala na codzienne czytanie Ewangelii w każdym miejscu, a dodatkowe strony przeznaczone na notatki własne pozwalają na zapisywanie swoich reflekcji i intencji.

Biogram autora wstępów:

ks. dr Wojciech Wasiak doktor nauk biblijnych, wykładowa na Wydziale teologicznym UAM w Poznaniu. Przedmiot specjalizacji: Dwudzieło Łukaszowe (Ewangelia i Dzieje Apostolskie), Ewangelie synoptyczne.