Okładka %

Stulatek w świetnej formie, czyli życie zaczyna się po 60 tce

prof.. Henri Joyeux Jean Joyeux Wydawnictwo: Wydawnictwo AA s. c. Dział: Poradniki Format: 170 x 240 Stron: 304 Oprawa: twarda ISBN: 9788383400372 INDEKS: WAA0882B60926
69,90 zł 65,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Wraz z wiekiem nasze ciało zmienia się, zdając sobie sprawę z upływu lat, jeszcze zanim to sobie uświadomimy. Jeśli siła mięśni i zdolność oddychania słabną, to należy to uznać za znak: ciało domaga się, żeby umysł zareagował. To ostatnia chwila na podjęcie wszystkich możliwych starań, żeby dobrze się starzeć – dopóki mamy potrzebne do tego siły fizyczne i psychiczne.

Kiedy żyjemy w dobrym zdrowiu, raczej nie słuchamy tych wewnętrznych sygnałów zbyt uważnie. Jak zatem można dobrze się starzeć? Zachowanie naszej sprawności, energii i żywotności umysłu jest tu absolutnie niezbędne. Nie można tego zrobić bez wzmacniania i ochrony naszych zmysłów przez całe nasze życie. Utrzymanie naszego wzroku i słuchu na dobrym poziomie pomoże nam żyć w sposób satysfakcjonujący, bez utraty równowagi! Przede wszystkim musimy jednak wiedzieć, że to oddychanie jest podstawą wszystkiego. Znaczenie naszych płuc było zaniedbywane przez zbyt długi okres – nadszedł więc czas, aby to naprawić!

Ta książka to prawdziwa podróż w odkrywaniu niezwykłych możliwości naszego organizmu. Wyjaśnia, jak je ochraniać i wzmacniać, aby nawet w wieku stu lat być w świetnej formie!

Inne pozycje - prof.. Henri Joyeux

Okładka
prof.. Henri Joyeux, Claude-Jean Bertrand
49,90 zł
Okładka
prof.. Henri Joyeux, Andr Joyeux, Luc Joyeux
49,90 zł
Okładka
prof.. Henri Joyeux
30,00 zł