Okładka

Być świadomym rodzicem. Autopilot jest dla samolotów

Sissy Goff David Thomas Melissa Trevat Wydawnictwo: Redakcja "eSPe" Dział: Wychowanie Seria: Wychowanie Format: 140 x 200 Stron: 243 Oprawa: miękka ISBN: 9788374825511 INDEKS: ESP0717B36199
34,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Autorzy tej książki mają ogromne doświadczenie w doradzaniu rodzicom. Spędzili tysiące godzin na rozmowach z nimi i z ich dziećmi. Pomogli tysiącom rodzin. Są cenionymi mówcami, autorami bestsellerów na temat wychowania, z których dwa, „Dzikie stwory” i „Niesforne księżniczki”, zostały opublikowane po polsku. Teraz postanowili połączyć swoje siły i stworzyć książkę - idealną pomoc dla każdego, kto poważnie traktuje swoje powołanie do rodzicielstwa.

Udowadniają w niej, że jeśli chcemy w sposób odpowiedzialny wychowywać nasze dzieci, nie możemy sobie pozwolić na całkowitą improwizację. Musimy posiadać wizję celu, do którego dążymy i działać w sposób przemyślany i świadomy. Autopilot sprawdza się w pewnych warunkach w samolotach, w wychowaniu – nigdy. Starając się kształtować dzieci, nie możemy zapominać o kształtowaniu samych siebie w roli rodziców. Musimy być świadomi swoich dobrych i słabych stron, uczuć i przyjętych milcząco założeń i bazując na tej świadomości konsekwentnie i planowo doskonalić swoje umiejętności rodzicielskie.

Każdy z 12 rozdziałów tej książki pokazuje, w jaki sposób wcielić te idee w życie. Demaskuje najbardziej rozpowszechnione mity związane z rodzicielstwem. Uczy nas odkrywać, kim jesteśmy, abyśmy byli w stanie pomóc naszym dzieciom w odkrywaniu, kim one są.

Pozostałe książki z tej serii

Inne pozycje - Sissy Goff

29,90 zł

Inne pozycje - David Thomas

Okładka
Sissy Goff, David Thomas, Melissa Trevat
34,90 zł
Okładka %
Stephen James, David Thomas
39,90 zł 38,50 zł

Inne pozycje - Melissa Trevat

Okładka
Sissy Goff, David Thomas, Melissa Trevat
34,90 zł
29,90 zł