Okładka

Już to masz - więc nie usiłuj wciąż tego zdobywać

Andrew Wommack Wydawnictwo: Wydawnictwo Życie Sozo Dział: Protestantyzm Format: 145x210 Stron: 256 Oprawa: miękka ISBN: 9788364716065 INDEKS: SOZ0001B42037
32,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Tak, jak pies na okładce, większość chrześcijan spędza całe swoje życie biegając za czymś, co już mają. Zawsze proszą Pana, żeby coś zrobił – aby ich błogosławił, uzdrowił, uwolnił lub obdarował dobrobytem – w rzeczywistości szukają czegoś, co już zostało im dane. Wierzą, że Bóg może zrobić wszystko, ale jeszcze zbyt wiele nie zrobił (czas przeszły). Jednakże List do Efezjan został napisany z zupełnie innej perspektywy: Wszystko zostało już dokonane w Chrystusie i zostało dane narodzonemu na nowo wierzącemu. To już jest zrobione i to już jest nasze! Zwycięski chrześcijanin nie szuka zwycięstwa, ale raczej egzekwuje już zdobyte zwycięstwo dzięki śmierci, pogrzebowi i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Nie próbujemy wygrać bitwy. My wracamy z bitwy, która już została wygrana! Jezus zwyciężył, a my egzekwujemy Jego zwycięstwo (List do Rzymian 8:37). Jako wierzący nie próbujemy od Boga czegoś uzyskać; walczymy, aby przyjąć pełną manifestację tego, co już jest nasze w Chrystusie. Nie próbujemy zdobyć uzdrowienia; walczymy, ponieważ już zostaliśmy uzdrowieni, a diabeł próbuje to wykraść. Nie błagamy Boga, żeby obdarował nas dobrobytem finansowym; staczamy dobry bój wiary, aby zobaczyć manifestację dobrobytu, który już został nam dany. Nie prosimy Boga, aby nas błogosławił, ponieważ On już rozkazał, aby Jego błogosławieństwo było nad nami. Poprzez wiarę już to mamy – mówimy tak, jak byśmy już to mieli, postępujemy tak, jak byśmy już to mieli – przywłaszczamy sobie to, co Pan już zapewnił.

To już jest zrobione!

Zrozumienie, że Bóg już nas pobłogosławił, uzdrowił i obdarzył dobrobytem, usuwa legalistyczne, uczynkowe myślenie. Nie będziesz się dłużej zmagał z potępieniem i poczuciem, że jesteś niegodny, ponieważ rozumiesz, że wszystko zostało już dane. W zasadzie zaopatrzenie zostało dane na długo przed tym, zanim ty się pojawiłeś. A ponieważ jest to dar (nie jest oparty na twoim postępowaniu), twoje poczucie bycia godnym – lub jego brak – nie ma z tym nic wspólnego! Jak możesz wątpić, że Bóg da ci coś, o czym wiesz, że już zostało przez Niego zapewnione? Nie możesz! Wiedza o tym, że On już to zrobił, wyklucza wszelkie zwątpienie. Już więcej nie będziesz się modlił: „Och Boże, wiem, że Ty możesz, ale czy mógłbyś, proszę, to dla mnie zrobić?”. Będziesz wiedział, że to już zostało zrobione. Pytanie brzmi: „Czy to przyjmiesz?”. Jeśli zrozumiesz i przyjmiesz te prawdy, obrzydnie ci większość tego, co jest dzisiaj nazywane chrześcijaństwem. Wyznawanie tego, że „Bóg może uzdrowić, błogosławić, uwolnić i obdarzyć dobrobytem” powierzchownie brzmi dobrze, ale jest to wyznanie tego, co może się stać. Słowo ogłasza: „Bóg już uzdrowił, pobłogosławił, uwolnił i obdarzył cię dobrobytem”. Czy widzisz różnicę?

Ciesz się Bożym zaopatrzeniem

Ta książka zawiera prawdy, których potrzebujesz, żeby zacząć doświadczać większej manifestacji mocy Boga w swoim życiu. Twoja wiara będzie ożywiona, twoje serce będzie zachęcone, a twoje stopy będą stały pewnie na Jego ścieżce zwycięstwa. Przestań biegać za swoim ogonem i zacznij się cieszyć Bożym obfitym zaopatrzeniem! Inne produkty w tej samej kategorii:

Inne pozycje - Andrew Wommack

35,00 zł
12,90 zł
Okładka
Andrew Wommack
35,00 zł
35,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
32,00 zł
12,90 zł
25,00 zł
39,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
30,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
25,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
30,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
33,00 zł
30,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
29,90 zł
Okładka
Andrew Wommack
23,00 zł
Okładka
Andrew Wommack
30,00 zł