Powrót na poprzednią stronę

Boży poradnik (komplet 5 tomów)

Boży poradnik (komplet 5 tomów)

Arkadiusz Łodziewski

Wydawnictwo Salwator Kraków

format: 115x160, stron: 424, oprawa: miękka

INDEKS: SAW0820B46301

Promocja: 54,00 zł 49,00 zł

Boży poradnik antydepresyjny

Słowa Jezusa dzieją się dzisiaj! On zajmuje się teraźniejszością! Bóg nie przyjdzie do Ciebie kiedyś! On przychodzi teraz i tu, gdzie jesteś!

Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa cierpi.

Gdy jest Ci ciężko, nie trać wiary i wróć do najprostszych rzeczy. Wystarczy czasem zwrócić uwagę na to, co najistotniejsze, wystarczy zajrzeć do tej niewielkiej książki.

Boży poradnik odzyskiwania radości

Mocne pozytywne przesłanie i konkretne wskazówki, które niemal natychmiast pomogą wyjść niewoli smutku – to właśnie najbardziej charakterystyczne cechy trzeciej publikacji autora Bożego poradnika antydepresyjnego i Bożego poradnika zwycięstwa nad lękiem.

Boży poradnik zwycięstwa nad lękiem

Masz moc - poprzez wiarę zacznij z niej korzystać! Krótkie treściwe rozważania, które pomagają się przebudzić, opuścić grzech, uwierzyć w moc wiary i stać się szczęśliwym, pomimo wszystko. Zaufaj Bogu, a On sam będzie działał.

Jeżeli praktykujesz smutek, to będziesz w nim coraz lepszy. Praktykuj MIŁOŚĆ

Boży poradnik relacji z aniołami

Stań sie taki jak kiedyś, gdy zrywałeś kwiatki dal mamy, a wejdziesz do nieba.

Boży poradnik walki duchowej
Przemień swoje serce i odzyskaj Boży pokój!
Pomoże Ci w tym najnowsza książka Arkadiusza Łodziewskiego, autora bestsellerów: Boży poradnik antydepresyjny, Boży poradnik zwycięstwa nad lękiem, Boży poradnik odzyskiwania radości, Boży poradnik relacji z aniołami i wywiadu Moja baza jest w niebie.

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

Arkadiusz Łodziewski