Okładka %

Boży poradnik (komplet 5 tomów)

Arkadiusz Łodziewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Salwator Dział: Poradniki Format: 115x160 Stron: 424 Oprawa: miękka INDEKS: SAW0820B46301
54,00 zł 49,00 zł Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Boży poradnik antydepresyjny

Słowa Jezusa dzieją się dzisiaj! On zajmuje się teraźniejszością! Bóg nie przyjdzie do Ciebie kiedyś! On przychodzi teraz i tu, gdzie jesteś!

Książka dla wszystkich tych, którzy czują się zagubieni w codzienności. Zawiera krótkie rozważania, myśli, które pozwalają zwrócić uwagę na to, co w duchowym życiu najistotniejsze. Często bowiem głowa zajęta jest przyziemnymi sprawami, a sfera duchowa cierpi.

Gdy jest Ci ciężko, nie trać wiary i wróć do najprostszych rzeczy. Wystarczy czasem zwrócić uwagę na to, co najistotniejsze, wystarczy zajrzeć do tej niewielkiej książki.

Boży poradnik odzyskiwania radości

Mocne pozytywne przesłanie i konkretne wskazówki, które niemal natychmiast pomogą wyjść niewoli smutku – to właśnie najbardziej charakterystyczne cechy trzeciej publikacji autora Bożego poradnika antydepresyjnego i Bożego poradnika zwycięstwa nad lękiem.

Boży poradnik zwycięstwa nad lękiem

Masz moc - poprzez wiarę zacznij z niej korzystać! Krótkie treściwe rozważania, które pomagają się przebudzić, opuścić grzech, uwierzyć w moc wiary i stać się szczęśliwym, pomimo wszystko. Zaufaj Bogu, a On sam będzie działał.

Jeżeli praktykujesz smutek, to będziesz w nim coraz lepszy. Praktykuj MIŁOŚĆ

Boży poradnik relacji z aniołami

Stań sie taki jak kiedyś, gdy zrywałeś kwiatki dal mamy, a wejdziesz do nieba.

Boży poradnik walki duchowej
Przemień swoje serce i odzyskaj Boży pokój!
Pomoże Ci w tym najnowsza książka Arkadiusza Łodziewskiego, autora bestsellerów: Boży poradnik antydepresyjny, Boży poradnik zwycięstwa nad lękiem, Boży poradnik odzyskiwania radości, Boży poradnik relacji z aniołami i wywiadu Moja baza jest w niebie.

Inne pozycje - Arkadiusz Łodziewski

Okładka
Arkadiusz Łodziewski
14,00 zł
Okładka
Arkadiusz Łodziewski
10,00 zł
Okładka
Arkadiusz Łodziewski
10,00 zł
10,00 zł
Okładka
Arkadiusz Łodziewski
10,00 zł