Powrót na poprzednią stronę

Praktyczny przewodnik po darach duchowych

Praktyczny przewodnik po darach duchowych

Mary Healy, Randy Clark

Wydawnictwo Dawida Wrocław 2018

ISBN EAN: 9788377520727 (ISBN: 978-83-77520-72-7)
format: 130x205, stron: 224, oprawa: miękka

INDEKS: WDA0065B49305

Cena: 39,90 zł

Celem tej książki jest pokazanie niezwykłej mocy znaków i cudów w budowaniu Kościoła i głoszeniu Dobrej Nowiny oraz wyjaśnienie, jak sprawić, aby zaczęto ich używać zarówno w życiu rodzin, jak i całej lokalnej wspólnoty Kościoła. Wyjątkowość jej polega na ekumenicznym podejściu do kwestii darów. Jest to odpowiedź na powstałe w ostatnim czasie głębokie pragnienie jedności pojawiające się wśród wielu chrześcijan.

Książka została napisana wspólnie przez protestanta (Randy Clark) oraz katoliczkę (Mary Healy), aby pokazać, że katolicy i protestanci mogą mówić o darach duchowych jednym głosem. Mimo że zwyczaje w naszych Kościołach są zupełnie inne, okazuje się, że odnośnie do Ducha Świętego mają wiele wspólnego. Możemy się od siebie wiele nauczyć.

Częścią Bożego planu wylania Ducha w obecnym czasie jest przywrócenie jedności między chrześcijanami. Największym dziełem Ducha Świętego jest zjednoczenie członków Ciała Chrystusa niemożliwą do przerwania spójnią miłości, która opiera się na doskonałej miłości samego Boga.

 

Inne pozycje autorów dostępne w księgarni

Mary Healy

Randy Clark