Powrót na poprzednią stronę

W rytmie wdzięczności. Odkrywając własną drogę do szczęścia. Notatnik

W rytmie wdzięczności. Odkrywając własną drogę do szczęścia. Notatnik

Piotr Kwiatek

Wydawnictwo Serafin Kraków 2020

ISBN EAN: 9788395631603 (ISBN: 978-83-956316-0-3)
format: 120x195, stron: 326, oprawa: miękka

INDEKS: SFN0165B54783

Cena: 49,90 zł

Życie w rytmie wdzięczności umożliwia doświadczanie radości nie tylko w wyjątkowych okolicznościach i specjalnych wydarzeniach, ale również w prozie dnia codziennego.
Nawet trud i niepowodzenia stają się cennymi lekcjami życiowej mądrości, a duchowość prowadzi do niewyczerpanego źródła szczęścia.
Notatnik W rytmie wdzięczności służy pomocą w wykształceniu umiejętności zauważania, doceniania i celebrowania dobra obecnego w życiu. Rozpoznawanie błogosławieństw to nie tylko skuteczne lekarstwo na współczesną epidemię narzekania i niezadowolenia. Jest ono również najlepszą strategią wzmacniania psychologicznego dobrostanu.

Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii, kapłan i zakonnik. Wykłada psychologię komunikacji w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS – studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E. P. Seligmana. Jest autorem książek Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym oraz Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności oraz W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia.

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

Piotr Kwiatek