Okładka

Rodzice nastolatków w akcji

dk. Marcin Gajda Monika Gajda Wydawnictwo: Wydawnictwo Dwie Ryby Dział: Wychowanie Format: 125x195 Stron: 232 Oprawa: miękka ISBN: 9788396666925 INDEKS: DRY0023B59537
39,90 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Książka Rodzice nastolatków w akcji w niczym nie przypomina Eskimosa, który doradza mieszkańcowi afrykańskiego Konga, jak zachować się w czasie największych upałów, z tej prostej przyczyny, że jej Autorzy to doświadczeni rodzice czworga dzieci, które opuściły już dom rodzinny i rozpoczęły samodzielne życie.
Monika – pedagog ogólny i specjalny, terapeutka, zajmująca się też choreoterapią. Marcin – lekarz i terapeuta, który w 2016 roku przyjął święcenia diakonatu. Stworzyli nurt Chrześcijańskiej Terapii Integralnej, który w sposób komplementarny łączy wszystkie wymiary osoby ludzkiej (psychiczny, duchowy i cielesny). Są autorami kilku ważnych pozycji książkowych, w tym bestsellera Rodzice w akcji, który stanowi niezwykle konkretny podręcznik wychowania dzieci ku samodzielności.

Rodzice nastolatków w akcji to kontynuacja pierwszej książki o wychowaniu opisująca sprawdzone przez Autorów sposoby towarzyszenia dziecku w okresie dojrzewania. Obie publikacje lekkim, przystępnym, pełnym autoironii i poczucia humoru językiem przedstawiają eksperckie, a zarazem praktyczne spojrzenie na temat wychowania. Rodzice nastolatków w akcji to koło ratunkowe dla rodziców, którym czasem ręce opadają z bezsilności wobec zachowań czy nastrojów dorastających dzieci.

Tracisz kontakt ze swoim nastolatkiem?
Obawiasz się o przyszłość swego dorastającego dziecka?
Wyczerpałeś już wszystkie pomysły na radzenie sobie z nieustannie zmieniającymi się humorami nastolatka?
Ta książka to idealna lektura dla Ciebie!

Inne pozycje - dk. Marcin Gajda

Okładka
ks. Krzysztof Grzywocz, dk. Marcin Gajda, Monika Gajda
39,90 zł

Inne pozycje - Monika Gajda

Okładka
dk. Marcin Gajda, Monika Gajda
39,90 zł