Jakub

Okładka
ks. Michał Olszewski
Książka jest nowa, ale leżała kilka lat w księgarni stacjonarnej i ma ślady przeglądania (stan ksiązki jest dobry).

„Wierzę w jednego Boga…” – to nasze wyznanie wiary. Deklaracja wartości, do których się odnosimy w życiu codziennym. Trylogia CREDO to cyklu dziewięciu poruszających kazań, w których niezwykły mówca Ks. Michał Olszewski SCJ analizuje fragment po fragmencie treść katolickiego credo.
Przypomina o wadze i znaczeniu każdego ze słów wyznania wiary, odkrywa po raz kolejny wielkość Boga i niezmierzoną wręcz troskę oraz tkliwość naszego Ojca w stosunku do swoich dzieci. Słowa credo, które często zdarza nam się powtarzać mechanicznie, w kazaniach ks. Michała nabierają niezwykle żywego i przejmującego obrazu Miłości Wszechmogącego Boga do każdego człowieka.
W trwającym Roku Wiary, publikacja ta ma tym głębszy sens, że dla wszystkich wierzących w Chrystusa jest to czas refleksji nad sensem wiary w życiu swoim i wspólnoty Kościoła.
Czy wiesz, w co wierzysz?
Ks. Michał Olszewski SCJ – ewangelizator, spowiednik osób zniewolonych, publikuje książki (m.in.. Jezus chodzi po Krakowie, Żyć w Duchu Świętym), głosi rekolekcje, wśród nich Ciemne noce Nikodema oraz firmowane przez wydawnictwo MOREcords
rekolekcje oparte na utworach Arkadio.
Jest redaktorem naczelnym portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.
W jego posłudze widać autentyczną radość i wielką miłość do Boga i człowieka. Służył bezdomnym i kobietom ulicy. Jest jednym z najmłodszych w Polsce egzorcystów. Obdarzony charyzmatami, dzieli się nimi z ludźmi w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych.

O czym jest płyta "CREDO" https://www.youtube.com/watch?v=gXAbqbGpJW8&list=UUAmjEuY9ANwl0tHQepvne9w&index=4

Uniwersalność "CREDO" https://www.youtube.com/watch?v=HJWTDXftzsg&list=UUAmjEuY9ANwl0tHQepvne9w

Ks. Michał Olszewski SCJ - o sobie samym: https://www.youtube.com/watch?v=_Xad1-SkDgc&list=UUAmjEuY9ANwl0tHQepvne9w
19,00 zł
19,00 zł
Okładka
Jeśli dotąd nie przeczytałeś całej Biblii, a nosisz w swoim sercu to pragnienie, niniejsza książeczka może Ci pomóc zrealizować je w ciągu jednego roku. Zawiera ona plan systematycznej lektury, która nie zajmie Ci więcej niż piętnaście minut dziennie.

„Oto stoję u drzwi i kołaczę. Jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną" (Ap 3, 20).
3,90 zł
3,90 zł
Okładka
ks. Tadeusz Dajczer
Dźwiękowa wersja bestsellerowej książki ks. T. Dajczera, przetłumaczonej na kilkadziesiąt języków. Jest ona przedłużeniem ojcowskiego towarzyszenia tysiącom osób, zwłaszcza z Ruchu Rodzin Nazaretańskich, które pragną żyć głębią doświadczenia Boga w życiu codziennym. Uświadamia konieczność kolejnych nawróceń, stopniowego oczyszczenia, przechodzenia przez różne trudności życia duchowego, ale również podkreślają np. wartość radości w życiu wiarą.

Czyta: Robert Michalak
Łączny czas nagrania: 7 godz. 20 minut
18,00 zł
18,00 zł