Powrót na poprzednią stronę

Katechizm poręczny cz. 1 (CD gratis)

Katechizm poręczny cz. 1 (CD gratis)

ks. Piotr Pawlukiewicz

Wydawnictwo Sióstr Loretanek Warszawa

ISBN EAN: 9788372577382 (ISBN: 978-83-7257-738-2)
format: 135x200, stron: 255, oprawa: miękka

INDEKS: LOR0372B42377

Cena: 27,00 zł

„Kto pyta, nie błądzi” – powiada stare przysłowie. Słuszność tej maksymy potwierdza się przede wszystkim w sytuacji, gdy znajdujemy się w obcym miejscu i nie wiemy, jak trafić pod określony adres. Cóż możemy wtedy zrobić? Zapytać kogoś o drogę. Nawet jeśli wymaga to od nas pewnej pokory.

Książka Katechizm poręczny ma formę dialogu. Jej kanwę stanowi zapis wybranych archiwalnych odcinków audycji radiowej, w której ks. Piotr Pawlukiewicz odpowiada na listy radiosłuchaczy. Tematyka audycji jest różna, tak jak różne są problemy, z którymi radiosłuchacze zwracają się do księdza Piotra. Spoiwem całości jest nauczanie Kościoła; w takiej perspektywie, chrześcijańskiej i katolickiej, omawiane są tematy poruszane przez słuchaczy.

Czytelnicy, którzy zechcą sięgnąć po tę książkę, znajdą w niej wyjaśnienie wielu istotnych kwestii dotyczących wiary, religii, moralności. Mamy nadzieję, że posłuży ona zwłaszcza tym, którzy zmagają się z podobnymi wątpliwościami i dylematami, jak te przedstawione w książce, i może błądzą w poszukiwaniu właściwej drogi.

Do książki dołączona jest płyta z nagranymi fragmentami audycji (mp3).

 

Inne pozycje autora dostępne w księgarni

ks. Piotr Pawlukiewicz