Okładka

Módlmy się. Do fatimskiego Anioła Pokoju

Wydawnictwo: Wydawnictwo JUT Dział: Modlitwy i rozważania Seria: Wydawnictwo JUT Format: 100x145 Stron: 32 Oprawa: miękka ISBN: 9788365504463 INDEKS: JUT0001B27556
4,50 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Modlitewnik Do fatimskiego Anioła Pokoju opisuje trzy spotkania pastuszków z Fatimy z Aniołem Pokoju. Ze świadectwa dzieci dowiadujemy się, że dzięki tym objawieniom zrozumiały, kim jest Bóg, jak bardzo kocha każdego człowieka, jak bardzo pragnie od nas aktów miłości, ale również i pokuty za grzechy. Wspomnienie Anioła Pokoju obchodzimy 21 marca.

O przygotowanie do ważnych wydarzeń w życiu
Aniele Pokoju, który zostałeś posłany do dzieci fatimskich, nie zostawiłeś małych pastuszków samych, lecz cierpliwie uczyłeś ich jak wychwalać dobrego Boga. Wspieraj mnie szczególnie w ważnych momentach życia. Nie opuszczaj, gdy muszę podejmować trudne decyzje. Wstawiaj się za mną u Boga, abym potrafił podejmować decyzje zgodnie z wolą Ojca Niebieskiego. Wspieraj w dźwiganiu krzyża codziennych obowiązków. O Aniele Pokoju, do ciebie kieruję moją prośbę, ufając, że zaniesiesz ją przed oblicze Najwyższego Boga. Amen.

Pozostałe książki z tej serii