Okładka

Jak radzić sobie z gniewem? Zeszyt Formacji Duchowej nr 86

biskup Janusz Mastalski Wydawnictwo: Wydawnictwo Salwator Dział: Formacja duchowa Seria: Zeszyt Formacji Duchowej Format: 145x205 Stron: 137 Oprawa: miękka ISBN: ISBN: 14268515 INDEKS: SAW0883B53071
16,00 zł
Darmowa dostawa od 150 zł Paczkomaty 10 zł Poczta Polska 15 zł Za pobraniem 15 zł

Opis

Jednym z silnych doświadczeń w naszym życiu jest gniew. Uczestniczy w życiu psychicznym, moralnym i duchowym. Kryje w sobie niezwykły potencjał energii. Może wspierać, wzmacniać, ale może także niszczyć. Może mieć pozytywny i negatywny wpływ na całego człowieka: jego życie ludzkie, moralne i duchowe.

Autor rozważań, bp Janusz Mastalski, stara się być blisko człowieka, nie tylko jako kompetentny profesor pedagogiki, od wielu lat zaangażowany w akademickiej refleksji nad ludzkim dojrzewaniem i rozwojem, ale bardziej jeszcze jako kapłan, spowiednik, aktywny rekolekcjonista, który swoje kompetencje pedagoga łączy z formacją moralną i duchową człowieka. W niniejszym Zeszycie spotyka się z nami wokół pytania, które pewnie każdy z nas co najmniej kilkakrotnie w życiu zadał: Jak radzić sobie z gniewem?

Pozostałe książki z tej serii

Inne pozycje - biskup Janusz Mastalski

27,00 zł